Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Warunki dla opodatkowania w miejscu dostawy

PrintMailRate-it

Warunki dla opodatkowania w miejscu dostawy

Warunkiem uznania dostawy towarów w ramach sprzedaży wysyłkowej z terytorium kraju za dostawę dokonaną na terytorium państwa członkowskiego przeznaczenia jest otrzymanie przez podatnika, przed upływem terminu do złożenia deklaracji podatkowej za dany okres rozliczeniowy dokumentów, które łącznie potwierdzają dostarczenie towarów do nabywcy znajdującego się na terytorium państwa członkowskiego przeznaczenia dla wysyłanych lub transportowanych towarów. Gdy dokumenty podstawowe tego nie.

 

Potwierdzają, można skorzystać z dokumentów dodatkowych. Dokumenty podstawowe to np. dokumenty przewozowe otrzymane przez przewoźnika (spedytora). Przykładem dla dokumentów dodatkowych może być korespondencja handlowa z nabywcą lub jego zamówienie.

Deutschland Weltweit Search Menu