Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Szkolenia – bezpieczeństwo IT

PrintMailRate-it

Niezależnie od liczby wykonanych testów, audytów i wysokości środków zainwestowanych w nowoczesne zabezpieczenia, o skuteczności ataku hakerskiego często decyduje błąd ludzki. Skuteczne przeciwdziałanie próbom kradzieży i wyciekom danych z firmy opiera się w ogromnej mierze na wysokim poziomie świadomości Twoich pracowników. 


 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Szkolenia z bezpieczeństwa w technologiach​


Zakres programu szkoleniowego związanego z bezpieczeństwem IT dostosujemy do Twoich potrzeb. Wszyscy pracownicy powinni w sposób bezpieczny wykonywać swoje obowiązki – niezależnie od tego czy są to osoby nieposiadające wiedzy z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego, przedstawiciele działów IT, na co dzień weryfikujący obowiązujące procedury cyberbezpieczeństwa, czy zespołów developerskich, które tworzą nowatorskie rozwiązania.

​Podczas szkoleń przekazujemy praktyczną wiedzę na temat aktualnych zagrożeń, tak aby po ich ukończeniu uczestnik potrafił nie tylko je rozpoznać, ale również możliwie skutecznie wyeliminować.

 

Połączenie kompetencji technicznych z wiedzą z zakresu obowiązującego prawa pozwala naszemu zespołowi ekspertów na indywidualne podejście do kwestii cyberbezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. 

Kontakt

Contact Person Picture

Jarosław Kamiński

adwokat

Associate Partner

+48 694 207 482

Wyślij zapytanie

Profil


Deutschland Weltweit Search Menu