Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyt bezpieczeństwa sieci i infrastruktury IT

PrintMailRate-it

​​​​​​​​​Audyt sieci i infrastruktury ma na celu weryfikację poziomu zabezpieczeń w Twoim przedsiębiorstwie i ich usprawnienie. Badania takie powinny odbywać się cyklicznie, a ich zalecana częstotliwość zależy od poziomu skomplikowania, wielkości i zaawansowania technicznego danej sieci.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

​Kompleksowa analiza bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej


Sprawdzeniu podlegają między innymi mechanizmy bezpieczeństwa, konfiguracja tuneli VPN, połączenia między oddziałami, testy bezpieczeństwa odporności na ataki oraz bezpieczeństwo fizyczne.

 

Skutecznie przeprowadzone prace pozwalają wskazać ewentualne słabe punkty oraz stwierdzić, jakie działania należy podjąć w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Kompleksowa weryfikacja pozwala uniknąć przykrych konsekwencji ataku na firmowe zasoby.

​Nasi specjaliści do spraw nowych technologii i cyberbezpieczeństwa przeprowadzają zarówno testy zewnętrzne (z poziomu internetu), jak i wewnętrzne (sprawdzenie sieci LAN oraz WiFi w siedzibie firmy).

 

Efektem przeprowadzonego audytu jest szczegółowy raport zawierający opis błędów i podatności wykrytych w trakcie badania oraz możliwe metody ich likwidacji.​Audyt sieci


Prowadząc firmę, zdecydowanie warto zadbać o jej zasoby w sieci. Dobre zabezpieczenie informacji i infrastruktury ochroni Cię przed atakami hakerów i kradzieży danych

Sprawdzimy, czy stosowane przez Ciebie zasady bezpieczeństwa i sposoby ochrony danych uwzględniają rekomendowane standardy i przygotujemy zestaw zaleceń, by Twoja firma mogła bezpiecznie funkcjonować w wirtualnym świecie. Odpowiednio i rzetelnie przeprowadzony audyt sieci ochroni Twoje zasoby i kluczowe informacje dla funkcjonowania firmy. Da Ci poczucie bezpieczeństwa i uchroni przed naprawdę kosztownymi skutkami działań hakerskich. Podniesiesz standard i jakość swoich usług w świadomości pracowników i kontrahentów. Sprawdzimy dotychczasowe zabezpieczenia sieci i zarekomendujemy działania, dzięki którym uchronisz się od destabilizacji sieci.
Deutschland Weltweit Search Menu