Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatki majątkowe

PrintMailRate-it

Doradztwo dotyczące podatków majątkowych skierowane jest zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, obowiązanych do rozliczenia podatku z tytułu posiadania bądź nabycia składników majątkowych (nieruchomości, środków transportu, innych rzeczy lub praw majątkowych).


Skorzystanie z usług ekspertów zapewnia prawidłowe wywiązywanie się z obowiązków wynikających z przepisów dotyczących podatków majątkowych oraz pozwala zoptymalizować obciążenia podatkowe, istotne w szczególności w zakresie podatku od nieruchomości.


Rödl & Partner oferuje usługi doświadczonych doradców podatkowych, posiadających w zakresie podatków majątkowych rozległą wiedzę popartą praktyką, którą wykorzystują doradzającoraz prowadząc szkolenia dla klientów.


Doradztwo podatkowe w zakresie podatku majątkowego:

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 01 00

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Katarzyna Judkowiak

doradca podatkowy

Partner

+48 22 244 00 28

Wyślij zapytanie

Profil

 Pozostańmy w kontakcie

Deutschland Weltweit Search Menu