Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Wiosenne porządki

PrintMailRate-it

Rok 2019 jest kolejnym obfitującym w zmiany w prawie, które wpłyną na prowadzenie biznesu w Polsce. Znajomość nowych regulacji prawnych, szans i wyzwań, które ze sobą niosą, ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i bezpieczeństwa przedsiębiorstw. Aby ułatwić przedsiębiorcom zrozumienie nowych przepisów i konsekwencje ich wprowadzenia, eksperci Rödl & Partner opracowali broszurę „10 zmian w prawie – wiosenne porządki w firmie”.

 

Broszura_Wiosenne porządki_20_03_2019.png

 

Z broszury dowiesz się:

Jak zmiany mogą wpłynąć na funkcjonowanie Twojej firmy oraz od czego warto zacząć „wiosenne porządki” związane, między innymi, z:

  • przechowywaną dokumentacją pracowniczą,
  • wewnętrznymi regulacjami,
  • systemem compliance,
  • bezpieczeństwem cyfrowym.

 

W komentarzach eksperci omawiają najważniejsze działania, które należy podjąć, aby usprawnić funkcjonowanie firmy w kontekście nowych regulacji. Broszura porusza kwestie dotyczące wielu dziedzin prawa związanych z gospodarką, umożliwiając całościowe spojrzenie na analizowany temat.

 

Pobierz broszurę.png

 

Broszura dostępna jest dla subskrybentów newsletterów Rödl & Partner – przed pobraniem broszury, zostaniesz poproszony o zapis na wybrany newsletter.

 Sprawdź też:

MDR
Deutschland Weltweit Search Menu