Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Fotowoltaika w Polsce 2022

PrintMailRate-it

 


Czego można się spodziewać po polskim rynku fotowoltaicznym w 2022 roku? Czy warto w niego inwestować? Jak wyzwania stoją przed inwestorami?

 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w broszurze Fotowoltaika w Polsce 2022 – stworzonej na bazie naszych doświadczeń w rozwijaniu projektów elektrowni
słonecznych w Polsce o łącznej mocy kilkuset megawatów.

 

Zielona transformacja UE jest kontynuowana pomimo trwającego w Europie kryzysu energetycznego. A fotowoltaika to bezpieczny dla inwestorów obszar gospodarki, charakteryzujący się stałym i szybkim wzrostem.

 

Jeśli inwestujesz w fotowoltaikę, ta broszura będzie dla Ciebie cennym źródłem informacji na temat rynku fotowoltaicznego w Polsce oraz jego otoczenia prawno-podatkowego.

 

 

 

Deutschland Weltweit Search Menu