Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.ABC cen transferowych w roku 2020

PrintMailRate-it

ABC cen transferowych

 

Problematyka cen transferowych należy do najistotniejszych zagadnień w obszarze międzynarodowego prawa podatkowego. Od 30 września 2020 r. większość podatników będzie musiała po raz pierwszy zmierzyć się z nowymi regulacjami w tym zakresie. Eksperci podatkowi Rödl & Partner przygotowali dla Państwa broszurę, w której pokrótce i w sposób praktyczny omówione zostały najistotniejsze zmiany dotyczące obowiązków przedsiębiorców działających w wymiarze transgranicznym.

 

Publikacja zawiera omówienie m.in.:

  • sposobu dokumentowania transakcji między podmiotami powiązanymi,
  • raportów i oświadczeń w zakresie cen transferowych,
  • pozostałych regulacji dotyczących podmiotów.

 

Broszura dostępna jest dla subskrybentów newsletterów Rödl & Partner – przed pobraniem broszury, zostaniesz poproszony o zapis na wybrany newsletter.

 

Doradcy Rödl & Partner chętnie pomogą Państwu zmierzyć się ze zmianami w regulacjach dotyczących dokumentowania cen transferowych oraz dodatkowymi obowiązkami w zakresie raportowania o cenach transferowych.

Kontakt

Contact Person Picture

Dominika Tyczka-Szyda

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Daria Walkowiak-Dobner

adwokat

Associate Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu