Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo podatkowe Kraków

PrintMailRate-it

​Zmiany w prawie podatkowym następują z dużą częstotliwością. W każdym roku na przedsiębiorców nakładane są nowe obowiązki, które mają na celu wyeliminowanie nadużyć podatkowych (zwłaszcza w zakresie podatku VAT) i uszczelnienie systemu podatkowego. Odnalezienie się w gąszczu przepisów rozproszonych między różnymi ustawami nie jest sprawą prostą. Doradztwo podatkowe jest wsparciem przedsiębiorców w zakresie zagadnień związanych z opodatkowaniem, rejestracją do VAT czy opracowaniem systemów przeciwdziałania nadużyciom.


Rödl & Partner to zespół ekspertów od prawa podatkowego. Wspieramy przedsiębiorców kompleksowo – pomagamy w zidentyfikowaniu ryzyk, analizujemy możliwość zastosowania optymalizacji podatkowej i pomagamy w sporach z urzędami. Dzięki lokalizacjom na terenie całego kraju, w tym między innymi w Krakowie, każdy nasz doradca podatkowy może niezwłocznie przystąpić do pracy.


Audyt podatkowy Kraków


W firmach o rozbudowanej strukturze lub tych, które prowadzą działalność również poza granicami Polski, istnieje ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych. Usługą dedykowaną takim podmiotom jest audyt podatkowy. Polega on na sprawdzeniu, czy rozliczenia firmy są prawidłowe, czyli zgodne z obowiązującymi przepisami. W ten sposób audyt podatkowy minimalizuje ryzyko wystąpienia naruszeń, które po odkryciu na etapie kontroli prowadzonej przez uprawnione do tego organy mogłyby okazać się kosztowne.


Przedsiębiorca zamawiający audyt podatkowy może zwiększyć bezpieczeństwo finansowe – skrupulatnej analizie poddawana jest całość materiałów, w tym wszystkie rozliczenia. Jednocześnie doradca podatkowy może rozwiać wątpliwości pracowników. To pozwala wyeliminować błędy spowodowane brakiem wiedzy w przyszłości.


Usługi optymalizacji podatkowej Kraków


Podatki to jedno z większych obciążeń dla każdej firmy. Optymalizacja podatkowa ma na celu zminimalizowanie ich wysokości poprzez zastosowanie zgodnych z prawem rozwiązań. Doradca podatkowy z zespołu Rödl & Partner pomoże między innymi uniknąć podwójnego opodatkowania, wybrać korzystną formę opodatkowania czy sprawdzi możliwość działania w specjalnej strefie ekonomicznej. Optymalizację można przeprowadzić także w zakresie podatku VAT, wykorzystując między innymi ulgę na złe długi.


Aby przeprowadzić skuteczną optymalizację podatkową, niezbędna jest wszechstronna wiedza. Nawiązanie współpracy z ekspertami w tym zakresie to inwestycja, której rezultaty są szybko zauważalne. To także sposób, aby nawet setki tysięcy złotych rocznie więcej przeznaczyć na inwestycje.


Inne usługi Rödl & Partner Kraków


Kraków to miasto o dużym potencjale biznesowym. Działające na jego obszarze firmy interesuje nie tylko doradztwo podatkowe, ale również szereg innych usług. Kancelaria podatkowa Rödl & Partner proponuje także całą gamę innych rozwiązań, w zakres których wchodzą: audyt finansowy, biuro księgowe, business process outsourcing i kancelaria prawna.


Firmy zainteresowane doradztwem podatkowym, audytem podatkowym lub optymalizacją podatkową zapraszamy do kontaktu – grono naszych specjalistów zaoferuje działania, które będą najlepiej odpowiadać sytuacji przedsiębiorstwa.

 

 

Sprawdź również:

Contact Person Picture

Jarosław Hein

adwokat, doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu