Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Business Process Outsourcing Wrocław

PrintMailRate-it

​W każdej firmie, niezależnie od jej wielkości, można wyodrębnić kluczowe i poboczne procesy biznesowe. Aby zminimalizować koszty obsługi tych drugich i jednocześnie zapewnić sobie wsparcie ekspertów, podmioty gospodarcze coraz częściej wykorzystują business process outsourcing (BPO). Nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi podmiotami i delegowanie im części procesów jest charakterystyczne zwłaszcza dla firm z ośrodków miejskich, których przykładem może być Wrocław.


Jakie korzyści osiąga organizacja, która zdecyduje się na business process outsourcing? Głównymi zaletami tego rozwiązania jest brak konieczności tworzenia w strukturze dedykowanych działów, a więc rekrutowania pracowników oraz zapewniania im niezbędnych narzędzi. Kupując usługę u zewnętrznego partnera, firma zyskuje też finansowo – płaci mniej niż gdyby stworzyła nowe stanowiska pracy, a jednocześnie może korzystać z wiedzy ekspertów. Obszary BPO, w których specjalizuje się Rödl & Partner, to: outsourcing finansowo-księgowy, outsourcing kadr i płac, outsourcing księgowości.


Outsourcing finansowo-księgowy Wrocław


Business process outsourcing w zakresie finansowo-księgowym polega na powierzeniu Rödl & Partner między innymi prowadzenia usług księgowych zgodnie z aktualnymi przepisami. W imieniu klienta, który zdecydował się na outsourcing finansowo-księgowy, przygotowujemy i składamy dokumenty do ZUS, GUS czy urzędów skarbowych. Zajmujemy się także przygotowaniem analiz finansowych i organizacją procesów rachunkowych w firmie.


Obsługa finansowo-księgowa firmy to także opracowywanie raportów dla zarządu czy dbałość o prawidłową archiwizację dokumentów. We wszystkich wymienionych obszarach przedsiębiorców wspierają specjaliści z Rödl & Partner.


Outsourcing kadr i płac Wrocław


Firmy działające w dużych miastach, takich jak Wrocław, nie mają problemu z pozyskiwaniem pracowników. Jednak znalezienie osób o pożądanym doświadczeniu zawodowym bywa czasochłonne. Podpisanie umowy o pracę rodzi też szereg obowiązków po stronie pracodawcy. Outsourcing kadr i płac to powierzenie ekspertom rekrutacji i rozliczeń z pracownikami. Dzięki wiedzy posiadanej przez specjalistów przedsiębiorca nie musi śledzić zmian w prawie czy pilnować dat kolejnego okresowego szkolenia z BHP.


Rödl & Partner oferuje również outsourcing płac. W ramach tej usługi eksperci między innymi wyliczają należne pracownikom wynagrodzenie, przygotowują dokumenty do ZUS czy PFRON oraz sporządzają roczne deklaracje PIT.


Inne usługi Rödl & Partner Wrocław


BPO nie jest jedynym obszarem działalności Rödl & Partner. Przedsiębiorstwom działającym na rynku proponujemy szereg innych usług. Należą do nich: audyt finansowy, biuro księgowe, doradztwo podatkowe i kancelaria prawna. Obsługujemy firmy z siedzibą w różnych miastach – w tym te, których obszarem działania jest Wrocław.


Bogate doświadczenie, umiejętność wsłuchania się w potrzeby klientów i zespół ekspertów – to tylko kilka naszych mocnych stron, które przemawiają za powierzeniem nam wymienionych obszarów działalności firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach.

 

 

Sprawdź również:

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu