Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Biuro księgowe Gdańsk

PrintMailRate-it

Firmy, które nie chcą tworzyć wewnętrznego działu księgowości, z reguły delegują prowadzenie ksiąg rachunkowych zewnętrznemu partnerowi. Aby zapewnić sprawny przepływ dokumentów i informacji często decydują się na biuro księgowe z okolicy. Dla przykładu firma zarejestrowana na terenie miasta Gdańsk, w pierwszej kolejności będzie poszukiwać usług księgowych lokalnie.


Jak wybrać biuro księgowe? Kluczowymi cechami dobrego biura są: doświadczenie pracowników, rzetelność oraz umiejętność sprostania oczekiwaniom przedsiębiorcy na każdym etapie funkcjonowania organizacji, również gdy zacznie się ona intensywnie rozrastać. Wówczas przedsiębiorca może w pełni skoncentrować się na prowadzeniu firmy – kwestie rozliczeń i prowadzenia ksiąg rachunkowych pozostają w rękach ekspertów.


Rödl & Partner zapewnia wsparcie przedsiębiorców w zakresie doradztwa księgowego i usług księgowych. Jedną z naszych lokalizacji jest Gdańsk – obsługujemy przedsiębiorców z aglomeracji trójmiejskiej, czyli Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz miast sąsiednich.


Doradztwo księgowe w Gdańsku

Z usługi doradztwa księgowego korzystają szczególnie średnie i duże firmy o rozbudowanej strukturze. Wybór optymalnej formy opodatkowania, uporządkowanie dokumentacji po reorganizacji czy analiza kosztów, aby następnie możliwa była ich redukcja – to tylko kilka zadań, jakie przedsiębiorcy powierzają specjalistom. Doradztwo księgowe pozwala też uniknąć kosztownych błędów, które byłyby spowodowane nieprawidłową interpretacją i stosowaniem obowiązujących przepisów.


W Rödl & Partner oferujemy doradztwo księgowe. Nasi eksperci w sposób kompleksowy pomagają firmom na różnych etapach rozwoju, dzięki czemu mogą one realizować swoje cele biznesowe.


Usługi księgowe Gdańsk

Księgowości w organizacji nie należy postrzegać jedynie w kontekście obowiązków względem instytucji państwowych. Rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych pozwala podejmować decyzje w oparciu o informacje, nie zaś wyłącznie o intuicję. W tym zakresie firma ma dwie możliwości. Pierwsza to utworzenie działu księgowości. Wówczas to zatrudniona księgowa będzie czuwać nad księgami rachunkowymi i rozliczeniami z fiskusem. Drugie rozwiązanie to skorzystanie ze wsparcia firmy doradczej, której oferta obejmuje usługi księgowe.


Zespół Rödl & Partner realizuje usługi księgowe, w ramach których podejmuje się między innymi prowadzenia ksiąg rachunkowych, sporządzania sprawozdań finansowych i optymalizacji procesów księgowych.


Inne usługi Rödl & Partner Gdańsk

Potrzeby współczesnych firm wychodzą daleko poza doradztwo księgowe czy usługi księgowe. Dotyczy to szczególnie średnich i dużych firm. Z tego względu nasz oddział operujący w lokalizacji Gdańsk świadczy też szereg innych usług, takich jak audyt finansowy i kancelaria prawna. Klienci mogą skorzystać również z business process outsourcing, choćby w zakresie kadr i płac czy księgowości finansowej.


Wśród innych usług oferowanych przedsiębiorcom przez Rödl & Partner wskazać należy doradztwo podatkowe. To rozwiązanie, które w pełni zabezpiecza interesy firmy. Korzystanie z profesjonalnych objaśnień pozwala uchronić majątek firmy zarówno przed podatkami, które nie są konieczne, jak i karami, które mogłyby zostać nałożone przez uprawnione do tego organy.

 

Sprawdź również:

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Piotr Mrowiec

radca prawny

Associate Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu