Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Audyt finansowy Warszawa

PrintMailRate-it

Głównym wyznacznikiem kondycji spółek są osiągane przez nie wyniki finansowe. Inwestorzy często podejmują decyzje o tym, by zaangażować się finansowo dopiero po zapoznaniu się z dokumentami obrazującymi przepływy finansowe. Sprawozdanie finansowe jest też kluczowe dla banków obsługujących spółkę czy jej kontrahentów. Jednak przygotowane przez zarząd sprawozdanie finansowe to za mało – konieczne jest jeszcze jego uwiarygodnienie przez niezależnych ekspertów.


Audyt finansowy, czyli badanie sprawozdania finansowego, to usługa w ofercie Rödl & Partner skierowana do przedsiębiorstw zarówno z polskim, jak i zagranicznym kapitałem, które chcą wywiązać się z nałożonych na nie obowiązków sprawozdawczych. Dzięki lokalizacji oddziałów w różnych miastach – między innymi Warszawa – nasi audytorzy służą wsparciem w każdym momencie.


Badanie sprawozdań finansowych w Warszawie

Badanie sprawozdań finansowych to usługa, z której korzystają nie tylko podmioty do tego zobligowane. Audyt finansowy przeprowadzony przez niezależnych ekspertów to cenne źródło informacji – pozwala miedzy innymi:

  • zweryfikować aktualny stan finansowy. Na podstawie wyników działań specjalistów zarząd może podjąć decyzje o realizacji lub wstrzymaniu się z inwestycjami;
  • wykryć nieprawidłowości i szybko zareagować. To pozwoli uchronić przedsiębiorstwo przed kosztownymi pomyłkami;
  • wskazać obszary, nad którymi warto popracować. Rezultatem będzie bardziej efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.


Dobrowolne badanie sprawozdania finansowego może też zostać zamówione, aby wyłapać działania prowadzone na niekorzyść firmy (sabotaż).


Usługi audytorskie Warszawa

Mimo że audyt finansowy na wewnętrzne potrzeby mogą sporządzić pracownicy firmy, to lepszym rozwiązaniem jest zaangażowanie specjalistów. Bogate doświadczenie, wiedza oraz umiejętność czytania danych to główne przewagi, jakie mają eksperci. W rezultacie mogą oni między innymi prognozować, jak sytuacja finansowa firmy będzie się prezentować w przyszłości. Aby przeprowadzić badanie sprawozdań finansowych spółek, specjaliści z Rödl & Partner zapoznają się z działalnością przedsiębiorstwa, a następnie przystępują do pracy. Rezultatem tych czynności jest raport biegłego rewidenta, w którym zawarte są wyniki i wnioski.


Inne usługi Rödl & Partner Warszawa

Usługi Rödl & Partner ukierunkowane są na kompleksową obsługę firm działających na polskim rynku. Nasi eksperci wspierają firmy działające w różnych miastach. Firmy, które zdecydowały się na Warszawę, również mogą zamówić u nas audyt. Rödl & Partner prowadzi także biuro księgowe oraz oferuje doradztwo podatkowe i business process outsourcing. Na każdym etapie prowadzenia firmy pojawić może się konieczność skorzystania z pomocy prawnej. Kancelaria prawna Rödl & Partner zadba między innymi o reprezentację przed urzędami czy wspomoże w odzyskaniu należności od kontrahentów.

 

Sprawdź również:

Kontakt

Contact Person Picture

Renata Kabas-Komorniczak

doradca podatkowy

Partner zarządzający

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Marzena Rączkiewicz

doradca podatkowy

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu