Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Klauzula ograniczenia odpowiedzialności

PrintMailRate-it

Wszelkie dane, informacje oraz materiały przedstawione na naszej stronie internetowej są zamieszczone tylko dla celów informacyjnych i reklamowych.  Żadna informacja nie stanowi porady prawnej, podatkowej, finansowej i rachunkowej. Osoby zainteresowane uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji lub doradztwem prawnym, podatkowym, rachunkowym i z zakresu audytu proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z odpowiednim działem Rödl & Partner.

 

Rödl & Partner nie ponosi odpowiedzialności za szkody będące następstwem jakichkolwiek interpretacji i/lub stosowania informacji,  materiałów oraz publikacji umieszczonych na swojej stronie internetowej.

 

Ochrona danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że wszelkie Państwa dane osobowe uzyskane przez Rödl & Partner są gromadzone w celu utrzymania z Państwem kontaktu i będą przetwarzane przez nas tylko w tym celu, zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o Ochronie danych osobowych. W każdym czasie mają Państwo prawo wglądu i dokonywania zmian swoich danych osobowych.

 

Inspektorem Danych Osobowych w Rödl & Partner jest Jarosław Kamiński. Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: gdpr.biznes‎@‎roedl.com

 

Prawa autorskie

Uprzejmie informujemy, że wszelkie materiały i publikacje umieszczone na naszej stronie internetowej podlegają ochronie na podstawie Ustawy Prawo autorskie i prawa pokrewne oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej.

 

Wykorzystywanie tych materiałów i publikacji, w całości lub w części, w celach innych niż użytek osobisty, wymaga każdorazowo uprzedniej, pisemnej zgody Rödl & Partner. Jeżeli nie zastrzeżono w treści inaczej, wszelkie prawa do umieszczanych materiałów i publikacji przysługują Rödl & Partner.

Kontakt

Contact Person Picture

Jarosław Kamiński

adwokat

Partner

+48 694 207 482

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu