Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Doradztwo podatkowe

PrintMailRate-it
SL_podatki.png


Jak pracujemy?


​Ważną częścią podejmowanych przez nas działań jest doradztwo w zakresie inwestycji. Zajmujemy się wsparciem zagranicznych inwestorów, planujących nowe inwestycje w Polsce, przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu inwestyci np. przy wyborze lokalizacji w uwzględnieniem identyfikacji możliwych źródeł publicznego wsparcia. 


Zajmujemy się także doradztwem w zakresie identyfikacji, pozyskiwania oraz korzystania z dotacji finansowych ze źródeł publicznych: unijnych, krajowych, międzynarodowych, w tym reprezentacją klienta w kontaktach z instytucjami. Świadczymy także bieżące usługi doradztwa w sprawach dotyczących pomocy publicznej dla przedsiębiorstw. 


W naszym zawodzie niezwykle ważne jest bycie na bieżąco ze wszelkimi zmianami podatkowymi. Bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez ministerstwa, jesteśmy członkami zespołów opiniodawczo-doradczych, angażujemy się w opracowanie uwag do projektów oraz zmian w ustawach. Wielu z naszych pracowników jest rekomendowanymi ekspertami w ogólnopolskich branżowych rankingach Rzeczpospolitej czy Gazety Prawnej. 


W naszych szeregach mamy zespół Tax Knowledge, który zajmuje się poszukiwaniem oraz selekcją zmian podatkowych, a także odpowiednim zarządzaniem tą wiedzą wewnątrz organizacji. Do jego zadań należy także mapowanie rynku i działań konkurencji pod kątem oferowanych klientom usług, współpraca z doradcami podatkowymi oraz wewnętrznym działem Business Development. 


Czym dokładnie się zajmujemy?

Naszym klientom oferujemy doradztwo podatkowe w następujących obszarach:

  • bieżące rozliczenia i deklaracje podatkowe;
  • Tax Compliance;
  • ceny transferowe;
  • due diligence i przeglądy podatkowe;
  • transakcje i inwestycje;
  • restrukturyzacje przedsiębiorstw;
  • specjalne strefy ekonomiczne;
  • międzynarodowe prawo podatkowe;
  • postępowanie podatkowe i kontrolne;
  • pełnienie fukcji przedstawiciela podatkowego.
Kontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 ZNAJDŹ NAS

Deutschland Weltweit Search Menu