Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Porozmawiajmy o whistleblowingu. Prawo pracy a projekt ustawy

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 10 kwietnia 2024
Miasto online
Początek - koniec 15:00-15:45
Program

webinar_whistleblowing_2_1203.png


Zapraszamy na bezpłatny webinar.


„Porozmawiajmy o whistleblowingu" to seria krótkich spotkań, podczas których eksperci omawiają kluczowe kwestie związane z ochroną sygnalistów oraz etyką biznesu.


Nasze spotkania stanowią doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy na temat ochrony sygnalistów oraz do wymiany spostrzeżeń na temat praktycznych wyzwań związanych z wdrażaniem przepisów.


Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano niedawno nowy projekt ustawy o sygnalistach i przyjęto dla niego pilny tryb procedowania. W związku z tym, warto przyjrzeć się zmianom i uwagom wniesionym do projektu.


To już drugie spotkanie z tej serii. Łukasz Napiórkowski i Klaudia Kamińska-Kiempa poruszą temat prawa pracy w katalogu przedmiotowym ustawy. 


Na ostatnie 15 minut spotkania przewidujemy sesję Q&A. 


PATRONATY
Prelegenci Klaudia Kamińska-Kiempa, Rödl & Partner Kraków
Łukasz Napiórkowski, Rödl & Partner Warszawa

Zobacz profil Klaudii Kamińskiej-Kiem​py »

Zobacz profil Łukasza Napiórkowskiego »​

Deutschland Weltweit Search Menu