Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Rekrutacja pracowników

PrintMailRate-it

 Wiele przedsiębiorstw nie posiada własnego działu rekrutacji i poszukując nowych pracowników zleca to zadanie zewnętrznym firmom. Część firm z własnym działem HR szuka wsparcia przy okazji większej lub bardziej skomplikowanej rekrutacji. Z myślą o nich Rödl & Partner od wielu lat oferuje usługi związane z profesjonalną rekrutacją pracowników.


Przekazanie procesu selekcji potencjalnych pracowników w ręce specjalistów jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja daje pewność wyboru właściwej osoby na konkretne stanowisko – zgodnie z oczekiwaniami pracodawcy i profilem firmy. Równocześnie przeniesienie całego ciężaru procesu naboru pracowników na firmę zewnętrzną pozwala zminimalizować koszty całego przedsięwzięcia oraz czas, który zostaje na nie wykorzystany.


Rödl & Partner specjalizuje się w rekrutowaniu wyższej kadry w obszarze finansów i zarządzania, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów z innych branż – tłumaczy, informatyków, profesjonalnej kadry sekretarskiej. Na podstawie długoletnich doświadczeń stworzyliśmy autorską ścieżkę rekrutacji, która jest stale udoskonalana. Na życzenie klienta, zatrudnieni w Rödl & Partner certyfikowani konsultanci SLG Thomas International przeprowadzają analizę profilu osobowego wybranych kandydatów.


Selekcja i rekrutacja pracowników obejmuje cały proces, od stworzenia profilu idealnego kandydata, przez zamieszczenie ogłoszeń, po przedstawienie 3-4 najlepszych kandydatów na dane stanowisko oraz przygotowanie umowy o pracę. Osoby aplikujące na stanowiska związane z finansami przechodzą obowiązkowe testy z rachunkowości, podatków i finansów, a także sprawdzian znajomości języka obcego.

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Contact Person Picture

Zofia Kurek

+48 600 06 20 25
+48 22 244 00 11

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu