Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Outplacement

PrintMailRate-it

Firmy, które stają przed koniecznością przeprowadzenia zwolnień monitorowanych, redukcji stanowisk czy restrukturyzacji zatrudnienia w Polsce, decydują się często na skorzystanie z usługi outplacementu. Jest to kompleksowe doradztwo dla osób, które tracą posadę, zaprojektowane tak, by pomóc im odnaleźć się na rynku pracy, a równocześnie chronić wizerunek pracodawcy wypowiadającego umowę, zgodnie z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).


Dzięki przekazaniu zadań związanych ze zwolnieniami zewnętrznej firmie często łatwiej jest przejść przez ten trudny proces bezkonfliktowo i z korzyścią dla obu stron. Pozwala to także na minimalizację negatywnych skutków społecznych związanych ze zwolnieniami, jak również uniknięcie przez firmę strat wizerunkowych.


Zatrudnieni w dziale HR specjaliści Rödl & Partner w Polsce mają bogate doświadczenie w prowadzeniu restrukturyzacji w małych, średnich i dużych firmach międzynarodowych. Autorska ścieżka badania potencjału zwalnianych osób i ich możliwości rozwoju, pozwala na efektywne wparcie ich w procesie poszukiwania nowej pracy. Obejmuje ona analizę potencjału i kwalifikacji zwalnianych pracowników (we współpracy z psychologiem), szkolenia z zakresu profesjonalnego przygotowania dokumentów aplikacyjnych, technik autoprezentacji i metod docierania do ofert na rynku pracy, a także przeprowadzanie symulowanych rozmów kwalifikacyjnych.


Outplacement, czyli zwolnienia monitorowane to proces polegający na wsparciu i aktywizacji zawodowej osób, które są zwalniane z firmy z powodu redukcji stanowisk, restrukturyzacji itp. Zakres usługi może być różny, zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta i dotyczyć analizy potencjału i kwalifikacji zwalnianych pracowników oraz przygotowania ich do procesu zmiany pracy poprzez różnorodne formy doradztwa zawodowego.​

 Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Kontakt

Contact Person Picture

Zofia Kurek

+48 600 06 20 25
+48 22 244 00 11

Wyślij zapytanie

 Pozostańmy w kontakcie

Newsletter.png

 

Deutschland Weltweit Search Menu