Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.#WeAreRoedl - poznaj nasze linie biznesowe

PrintMailRate-it
drużyna.png


Jako Rödl & Partner jesteśmy obecni na całym świecie​, ale pracujemy jako jeden zespół, stosując jednolite standardy i rozwiązania. Realizując projekty o zasięgu globalnym korzystamy z różnorodnych narzędzi, aby zapewnić sprawną współpracę z klientem. 


Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1992 roku. Od ponad 30 lat doradzamy klientom, zarówno polskim, jak i zagranicznym. Przez ten czas zgromadziliśmy już bogate doświadczenie, jednak stale doskonalimy i poszerzamy zakres naszych usług. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby klientów oraz otwarci na zmiany zachodzące na rynku. 


Co charakteryzuje naszą pracę?

zasieg.png

Jesteśmy niemiecką firmą doradczą. Posiadamy własne biura na całym świecie. Wspieramy przedsiębiorstwa realizujące międzynarodowe inwestycje. Obsługujemy przede wszystkim firmy średniej wielkości, posiadające zagraniczne spółki zależne i realizujące projekty w różnych zakątkach świata. 

inter.png

Nasze działania są interdyscyplinarne. Angażujemy się w międzynarodowe projekty i współpracujemy w różnorodnych grupach roboczych. Każdy z nas ma inne kompetencje i doświadczenie, ale jesteśmy połączeni jednym celem. Wykorzystujemy naszą ekspercką wiedzę, aby zaoferować klientom usługi spełniające ich oczekiwania. 

klient w centrum.png

Klienta stawiamy w centrum naszych działań. Dostosowujemy się do jego potrzeb i oczekiwań. Proponujemy rozwiązania szyte na miarę, opierając się na doświadczeniu i profesjonalizmie. Zwracamy uwagę na ryzyka i doradzamy klientom w zakresie najbardziej optymalnych działań z punktu widzenia ich biznesu. 

opiekun.png

Każdy klient posiada indywidualnego opiekuna, który zna specyfikę jego działalności i troszczy się o zapewnienie mu wsparcia. Opiekun utrzymuje z klientem indywidualny kontakt, monitoruje jego potrzeby. Angażuje także innych pracowników, posiadających odpowiednie kompetencje, aby efektywnie zrealizować dane zlecenie. 

kompetencje cyfrowe.png
Ogromną wagę przykładamy do posiadania odpowiednich kompetencji cyfrowych, które są niezbędne, aby sprawnie odnajdywać się w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Dotyczy to także oferowanych przez nas usług. Cyfrowe dopasowanie do klientów jest podstawą sukcesu. Możemy z dumą powiedzieć, że opracowane przez nas narzędzia spotkały się z uznaniem oraz zostały wielokrotnie wyróżnione. 
ISO.png
Posiadamy Certyfikat British Standards Institution (BSI), potwierdzający działania w oparciu o System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymogami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie realizacji usług kadrowych, płacowych i płacowo-kadrowych dla klientów zewnętrznych, jak również świadczenia usług w zakresie administracji, recepcji i procesów HR na potrzeby własne i spółek z grupy Rödl & Partner w Polsce.


Poznaj nasze linie biznesowe

Audyt1.pngPodatkowe1.png
Księgowość1.pngPrawne1.pngKontakt

Contact Person Picture

Katarzyna Szydłowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Kamila Kulesza-Janiszewska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Weronika Watkowska

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

Contact Person Picture

Ewelina Nowak

Rekrutacja i projekty HR

Wyślij zapytanie

 Znajdź nas

Deutschland Weltweit Search Menu