Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Prawo, gospodarka, przedsiębiorczość - panel dyskusyjny podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 7 maja 2024
Miasto Katowice
Początek - koniec 12:30-14:00
Program

EKG_Hein_2024.png

​​Zapraszamy na panel dyskusyjny "Prawo, gospodarka przedsiębiorczość", który odbędzie się 7 maja 2024 r. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. 


O 12:30 w dyskusji weźmie udział Jarosław Hein, adwokat, doradca podatkowy, Partner, Rödl & Partner​.


Paneliści ​porozmawiają o tym, czego potrzeba do osiągnięcia ​​stabilnego otoczenia prawnego gospodarki, a także o tym jak uzdrowić relacje państwo-biznes.


Zobacz szczegóły panelu »


Jednym z partnerów​ sesji jest Rödl & Partner.


​​XVI Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) odbywa się od 7-9 maja 2024 r. W tych dniach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się m.in. eksperci, autorytety różnych dziedzin, przedsiębiorcy, menadzeowie dużych firm, naukowcy, decyzyjni politycy, by porzomawiać o przyszłości polskiej i europejskiej gospodarki. To najwięsze biznesowe wydarzenie w Europie Centralnej. 


Lokalizacja:​

Międzynarodowe Centrum Kongresowym w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1​, Katowice


Prelegenci Jarosław Hein, Rödl & Partner Gliwice
Opłata bezpłatne
Deutschland Weltweit Search Menu