Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Porozmawiajmy o whistleblowingu. Bezpieczeństwo i skuteczność przetwarzania danych ze zgłoszeń

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 7 maja 2024
Miasto online
Początek - koniec 15:00-15:45
Program

webinar_Whistleblowing_3_4.04.png


Zapraszamy na bezpłatny webinar.

„Porozmawiajmy o whistleblowingu" to seria krótkich spotkań, podczas których eksperci omawiają kluczowe kwestie związane z ochroną sygnalistów oraz etyką biznesu.

Nasze spotkania stanowią doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy na temat ochrony sygnalistów oraz do wymiany spostrzeżeń na temat praktycznych wyzwań związanych z wdrażaniem przepisów.

Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano niedawno nowy projekt ustawy o sygnalistach i przyjęto dla niego pilny tryb procedowania. W związku z tym, warto przyjrzeć się zmianom i uwagom wniesionym do projektu. 

Jarosław Kamiński, adowkat i Rafał Hryniewicz, prezes zarządu E-nform omówią wyzwania w zakresie przetwarzania danych ze zgłoszeń, jakie stoją przed organizacjami w kontekście nowego projektu ustawy o ochronie sygnalistów. 

Na ostatnie 15 minut spotkania przewidujemy sesję Q&A. 


PATRONAT​Prelegenci Jarosław Kamiński, Rödl & Partner Warszawa

adwokat,  Associate Partner. Zobacz profil »


Rafał Hryniewicz, prezes zarządu E-nform. 

Certyfikowany analityk kryminalny, kontroler wewnętrzny, audytor wewnętrzny w zakresie normy ISO 27001. Ekspert i szkoleniowiec w obszarze whistleblowingu, analizy kryminalnej oraz przeciwdziałania korupcji i konfliktom interesów. Współautor książek z zakresu whistleblowingu oraz współtwórca pierwszych w Polsce studiów podyplomowych poświęconych tej tematyce. ​

Opłata bezpłatne
Deutschland Weltweit Search Menu