E-zgromadzenia wspólników i akcjonariuszy – jak je zorganizować

PrintMailRate-it
Rodzaj wydarzenia webinarium
Data wydarzenia 01 lipca 2020
Miasto Online
Początek - koniec 14:00-15:30
Program

Nowy wzór LI (20).png

Sytuacja związania z epidemią COVID-19 powoli się stabilizuje. Odmrażanie gospodarki przechodzi do kolejnych etapów, zmierzając w kierunku powrotu do "normalności". Mimo to wielu z nas czekają jeszcze tygodnie, jeśli nie miesiące, pracy zdalnej. Stwarza to potrzebę, aby coraz większą liczbę działań, które do tej pory wymagały osobistego spotkania, przenosić na grunt pracy zdalnej.

 

Zapraszamy do udziału w webinarium, podczas którego eksperci z firmy Rödl & Partner przedstawią prawne i techniczne aspekty przygotowania i przeprowadzenia e-zgromadzeń. Opowiedzą również w jaki sposób istniejące narzędzia informatyczne mogą przyczynić się do skutecznego wdrożenia wymagań prawnych i technicznych podczas zdalnych zgromadzeń.

 

Webinarium jest organizowane we współpracy z Wałbrzyszką Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Prelegenci Adam Wódz, Rödl & Partner
Opłata bezpłatne
Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu