Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Offshore – szansa na przełom? - panel dyskusyjny podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 8 maja 2024
Miasto Katowice
Początek - koniec 13:30-14:30
Program

EKG_Mrowiec_2024.png

Zapraszamy na panel dyskusyjny "Offshore – szansa na przełom?​", który odbędzie się 8 maja 2024 r. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. 


O 13:30 w dyskusji weźmie udział Piotr Mrowiec, radca prawny, Associate Partner​, Rödl & Partner​.


Paneliści ​porozmawiają m.in. o ​morskiej energetyce wiatrowej​: stanie zaawansowania, kosztach inwestycji i doświadczeniu polskich firm w tym obszarze.


Zobacz szczegóły panelu »​


Jednym z partnerów​ sesji jest Rödl & Partner.​​


XVI Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) odbywa się od 7-9 maja 2024 r. W tych dniach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się m.in. eksperci, autorytety różnych dziedzin, przedsiębiorcy, menadzeowie dużych firm, naukowcy, decyzyjni politycy, by porzomawiać o przyszłości polskiej i europejskiej gospodarki. To najwięsze biznesowe wydarzenie w Europie Centralnej. 


Lokalizacja:

Międzynarodowe Centrum Kongresowym w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1​, Katowice

Prelegenci Piotr Mrowiec, Rödl & Partner Gdańsk
Opłata bezpłatne
Deutschland Weltweit Search Menu