Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Podatkowe zamknięcie roku 2023

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 28 lutego 2024
Miasto Poznań
Początek - koniec 10:00-13:00
Program

Poznan_podatkowezamkniecieroku2501.png

Na co zwrócić uwagę, aby bezpiecznie i skutecznie dopełnić formalności związanych z zamknięciem roku podatkowego i sporządzeniem odpowiednich dokumentów do władz skarbowych? 


Zapraszamy na śniadanie podatkowe, na którym nasi eksperci bliżej omówią przepisy w podatkach dochodowych w aspekcie przygotowania się do zamknięcia roku podatkowego 2023, w tym rozliczenia transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi w kontekście korekt cen transferowych (tzw. TP adjustment). 
 
Na spotkaniu omówione zostaną również typowe błędy związane ze sporządzaniem, zatwierdzaniem i składaniem sprawozdań finansowych, sprawozdań zarządu i zwyczajnych zgromadzeń wspólników.
Poruszymy także kwestie dokumentacyjne, istotne przy rozliczaniu tzw. „podatku u źródła” oraz formalności związane z raportowaniem schematów podatkowych.

Spotkanie będzie szczególnie wartościowe dla dyrektorów finansowych, głównych księgowych, osób odpowiedzialnych za finanse w przedsiębiorstwie jak i specjalistów ds. podatków.

Wydarzenie odbędzie się w biurze Rödl & Partner, ul. Górki 7, Poznań. 


​AGENDA​
​10:00-10:45
​Korekta cen transferowych (TP adjustment).
​10:45-11:15
Typowe błędy związane ze sporządzaniem, zatwierdzaniem i składaniem sprawozdań finansowych, sprawozdań zarządu i zwyczajnych zgromadzeń wspólników.
​11:15-11:30 
Przerwa na kawę i przekąski
11:30-13:00
Wybrane zagadnienia dotyczące CIT i WHT, związane z zamknięciem roku 2023. Raportowanie schematów podatkowych.

PATRONATYNa wydarzenie obowiązuje rejestracja. 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w szkoleniu będziemy informować mejlowo. 
Warunkiem udziału w śniadaniu jest otrzymanie potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników. 
Szkolenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych firm doradczych.
Prelegenci Katarzyna Małaniuk, Rödl & Partner Poznań
Marcin Muchowski, Rödl & Partner Warszawa
Daria Walkowiak-Dobner, Rödl & Partner Wrocław
Opłata bezpłatne
Deutschland Weltweit Search Menu