Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Wybierz nas

PrintMailRate-it
 

 

Przyjazna atmosfera i duże możliwości rozwoju

Atmosfera w miejscu pracy jest dla nas niezwykle ważna. Jedną z wartości Rödl & Partner jest duch zespołowości, opartej oparty na wzajemnym szacunku, wsparciu i współpracy.

 
Nasi pracownicy doceniają:

  • dobre relacje w zespołach oraz postawę przełożonych, dbających o atmosferę w biurze i poprawne relacje między pracownikami wszystkich działów,
  • możliwość pracy w międzynarodowych grupach roboczych, m.in. RODO, compliance, ceny transferowe,
  • wspólną pracę z ekspertami w dziedzinach: księgowość, prawo, podatki, audyt,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zgłaszania swoich projektów i usprawnień,
  • możliwości rozwoju i zgłębiania wiedzy merytorycznej dzięki m.in. dofinansowaniom fachowych kursów,
  • pakiet podstawowych benefitów: platforma kafeteryjna, opieka medyczna, owoce w biurze, karta sportowa i
  • wspieranie innych inicjatyw sportowych, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na konkurencyjnych warunkach i wiele innych,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej.


*w oparciu o ankiety przeprowadzone wśród naszych pracowników w 2019 r.

 

Wartości i kultura organizacji

Wyznajemy te same wartości budujące markę, co nasi klienci, ponieważ sami jesteśmy średniej wielkościm przedsiębiorstwem,cą będącym liderem na rynkach światowych.

Wyróżnia nas siedem wartości:

wartości_2.png 

 

Drzemie w nas sportowy duch

W Rödl & Partner wiemy, jak ważne jest zachowanie dobrej kondycji fizycznej podczas wytężonej pracy. Aktywność sportowa pracowników jest wspierana przez firmę, a większość z nich uprawia sport także prywatnie. Rödl & Partner może pochwalić się własną drużyną piłkarską odnoszącą sukcesy w turniejach międzyfirmowych. Wielu pracowników bierze także wspólnie udział w zawodach i imprezach biegowych, występując w firmowych barwach. Jedną z sztandarowych drużyn Rödl & Partner w Polsce są nasze koleżanki, którą regularnie biorą udział w Runmaggedonie jako zespół Frauen Power (pl. siła kobiet).

 

Piłka nożna.pngfitness.png

Bieganie.pngBoks.png

 

Jesteśmy dumni

Jedną z fundamentalnych reguł, którymi kieruje się Rödl & Partner jest zapewnienie jednakowych możliwości rozwoju zawodowego wszystkim pracownikom. Kobiety stanowią 76% osób zatrudnionych w naszej organizacji i zajmują wysokie pozycje w strukturach firmy.

 

Rödl & Partner to firma doceniana jako dobry pracodawca, czego dowodem są wyróżnienia, m.in.  „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2019” przyznawany najlepszym pracodawcom w Polsce, oraz tytuły „Dobra Firma 2018” i „Dobry Pracodawca 2018”.

 

 

 

 

Równouprawnienie w zatrudnieniu

Jedną z fundamentalnych reguł, którymi kieruje się Rödl & Partner jest zapewnienie jednakowych możliwości rozwoju zawodowego i awansu wszystkim pracownikom.


Równe szanse i jasne reguły panujące w organizacji stymulują efektywność oraz pobudzają kreatywność.
W Rödl & Partner nie występuje zjawisko „szklanego sufitu” ani w odniesieniu do płci, ani wieku. Kobiety stanowią większą część osób zatrudnionych w naszej organizacji i zajmujących wysokie pozycje w strukturach firmy.

 

 

5.png

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

+48 71 606 00 00

Wyślij zapytanie

Profil

Deutschland Weltweit Search Menu