Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Start z Rödl & Partner

PrintMailRate-it

 

Proces rekrutacyjny w Rödl & Partner składa się z kilku etapów. Dzięki temu lepiej poznajemy kandydatów, ich kwalifikacje oraz oczekiwania związane z rozwojem zawodowym. 

1. Selekcja aplikacji

Wszystkie aplikacje, które wpływają do nas na dane stanowisko są starannie weryfikowane przez dział HR. Do kolejnego etapu wyłaniamy kandydatów, których wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie zawodowe najbardziej odpowiadają profilowi stanowiska.

2. Poznajmy się

Wyłonione w pierwszym etapie osoby zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną. Podczas tej rozmowy weryfikujemy znajomości języków obcych, a także, przy niektórych stanowiskach, prosimy o napisanie testów z wiedzy merytorycznej.

3. „Oko w oko” z przełożonym

Kandydaci, którzy pomyślnie przeszli przez dwa pierwsze etapy rekrutacji, zapraszani są na spotkanie z docelowym przełożonym. To on podejmuje ostateczną decyzję i dokonuje wyboru osoby, która najbardziej pasuje do jego zespołu.

4. Witamy w Rödl & Partner

Osoba, którą wyłoniliśmy w procesie rekrutacji, otrzymuje od nas ofertę zatrudnienia. Po ustaleniu warunków współpracy i dopełnieniu formalności, nasz nowy pracownik wkracza na pokład Rödl & Partner. Serdecznie go witamy i życzymy powodzenia!

5. To jeszcze nie koniec

Proces rekrutacyjny uznajemy za zakończony dopiero wtedy, gdy pozostali kandydaci, których wyłoniliśmy w procesie selekcji aplikacji, otrzymają od nas informację zwrotną wraz z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacyjnym. 

Kontakt

Contact Person Picture

Therese Baginski

biegły rewident

Partner

Wyślij zapytanie

Profil

Contact Person Picture

Aleksandra Ludynia

HR Manager

+48 698 921 745

Wyślij zapytanie

 Pobierz

Deutschland Weltweit Search Menu