Ulga B+R a praktyka organów podatkowych

PrintMailRate-it
Rodzaj wydarzenia webinarium
Data wydarzenia 19 stycznia 2021
Miasto online
Czas trwania (dni) 1
Początek - koniec 11:00-12:00
Program

16.png

 

Ulga badawczo-rozwojowa (B+R) to wsparcie dla podatników prowadzących działalność badawczo-rozwojową i ma pomóc zwiększyć skalę inwestycji B+R w Polsce.

 

Podczas webinarium przybliżymy Ci najistotniejsze tematy związane z rozliczaniem ulgi B+R. Skoncentrujemy się na praktycznych aspektach i kwestiach wzbudzających wątpliwości interpretacyjne. Przedstawimy aktualne stanowisko organów podatkowych dla wybranych kluczowych zagadnień związanych z rozliczeniem ulgi. Webinarium polecamy pracownikom działów księgowych i finansowych w przedsiębiorstwach oraz wszystkim, którzy mogą być zainteresowani tematyką ulgi B+R.

 

Czego się dowiesz?
- Jak poprawnie zidentyfikować działalność B+R? (wskazówki wynikające z objaśnień MF, przykłady działań B+R wynikające z interpretacji indywidualnych)
- Czym są koszty kwalifikowane? (wybrane zagadnienia praktyczne, podejście organów podatkowych)
- Jakie są obowiązki ewidencyjne i dokumentacyjne w zakresie ulgi B+R?
- Jak zaplanować proces kalkulacji B+R?
- Jak przygotować się na ewentualną kontrolę?

 

Zapisz się!

Prelegenci Joanna Orman, Rödl & Partner
Magdalena Szwarc, Rödl & Partner
Opłata bezpłatne
Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu