Sygnaliści w prawie pracy

PrintMailRate-it
Rodzaj wydarzenia webinarium
Data wydarzenia 14 października 2020
Miasto online
Początek - koniec 11:30-12:45
Program

​Sygnaliści w prawie pracy

 WEBINARY- LINKEDIN (6).png

Osoby zgłaszające nadużycia w miejscu pracy (tzw. sygnaliści) mają być chronione przed zawieszeniem w obowiązkach i zastraszaniem. Zapraszamy na bezpłatny webinar, na którym poruszymy temat sygnalistów pod kątem prawa pracy i obowiązków pracodawcy.

 

Termin: 14.10.2020 r., godz. 11:30

 

Agenda:

- Rola sygnalisty w zakładzie pracy
- Społeczne postrzeganie roli sygnalisty wśród załogi
- Sygnalista jako źródło wiedzy dla pracodawcy o nieprawidłowościach występujących w zakładzie pracy ( mobbing)
- Ochrona przed odwetem/negatywnymi konsekwencjami

 


Prowadząca:

Klaudia Kamińska-Kiempa, radca prawny, Senior Associate Rödl & Partner

LLM. Heidelberg, radca prawny, Senior Associate w Rödl & Partner. Specjalizuje się w prawie pracy i HR, postępowaniach sądowych oraz tematyce compliance. Zajmuje się bieżącym doradztwem prawnym dla klientów polskich i zagranicznych w zakresie inwestycji i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Doradza w języku angielskim i niemieckim. Włada też językiem hiszpańskim. Prowadzi szkolenia z zakresu compliance i prawa pracy, autorka wielu publikacji. Z Rödl & Partner związana od 2016 roku.

 

 

___________________________________

To nie wszystko: już dziś zapraszamy do udziału w konferencji online „WHISTLEBLOWING SUMMIT – o skutecznym i bezpiecznym zarządzaniu informacją istotną dla organizacji”. To pierwsza w Polsce konferencja, która w tak kompleksowy i praktyczny sposób przedstawia zagadnienie whistleblowingu. Bądź z nami 8 października 2020 r.

Link do zapisów i szczegółowe informacje: https://whistleblowingsummit.pl/

BANER DO MAILINGU.png

Opłata bezpłatne
Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.
Deutschland Weltweit Search Menu