Nasz strona wykorzystuje pliki cookies w celu personalizacji oferty wysyłanej do klientów oraz analizy zachowania użytkowników, tak aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych. Dalsze informacje można znaleźć w polityce prywatności.Sygnaliści – skuteczna procedura zgłaszania naruszeń, czyli jaka?

PrintMailRate-it
Data wydarzenia 29 września 2022
Miasto online
Początek - koniec 14:00-15:00
Program

Trwają prace nad polską ustawą o ochronie sygnalistów. W myśl ustawy, firmy będą zobowiązane do wdrożenia wewnętrznej procedury zgłaszania naruszeń prawa. O czym należy pamiętać przy tworzeniu takiej procedury, żeby była ona skuteczna? Jakie warunki należy spełnić? Podczas bezpłatnego szkolenia na te i inne pytania odpowiedzą eksperci zajmujący się tematyką ochrony sygnalistów zarówno z prawnego, jak i technologicznego punktu widzenia.

 

 

AGENDA:
1. Projekt polskiej ustawy o ochronie sygnalistów – najważniejsze założenia.
2. Jak zbudować i wdrożyć skuteczną procedurę zgłaszania naruszeń w firmie?
3. Digitalizacja i bezpieczeństwo obsługi zgłoszeń sygnalistów.
4. Podsumowanie tematu.
5. Pytania i odpowiedzi / FAQ

 

DLA KOGO:

Webinarium kierowane jest do właścicieli firm zatrudniających powyżej 50 pracowników, osób zarządzających dużymi i średnimi przedsiębiorstwami, do pracowników działów HR, Compliance oraz działów prawnych. Serdecznie zapraszamy radców prawnych, adwokatów, księgowych, doradców podatkowych, pracowników jednostek samorządu terytorialnego, sądów powszechnych.

 

PRELEGENCI:

Klaudia Kamińska-Kiempa, LL.M Heidelberg, Manager w Rödl & Partner

dr Karol Kulig, radca prawny, współtwórca i współwłaściciel SygnaApp - aplikacji do zarządzania zgłoszeniami sygnalistów 

Opłata bezpłatne
Deutschland Weltweit Search Menu